Postaw na Dodatki!

czwartek, 31 maja 2012 01:48


Już niebawem nadchodzi lato, a wraz z nim zmieniamy naszą torebkę na letnią i uzupełniamy ją o modne w tym sezonie dodatki. Dlatego już w sobotę 2 czerwca zapraszamy wszystkich klientów Centrum Handlowego Klif w Warszawie do uczestniczenia w wydarzeniu pt. Postaw na dodatki! oraz „Tajemnice Damskiej Torebki“, które poprowadzi Kinga Burzyńska.

Letnie kopertówki

wtorek, 29 maja 2012 23:50

źródło: www.toryburch.com

W tym sezonie plecione torebki awansowały do miana eleganckiego i szykownego dodatku. Amerykańśka projektantka Tory Burch przygotowała dwie wersje kolorystyczne (granatowa i złota), gdzie obie są sygnowane jej logo. Pasek oplatający kopertówki wykonany jest ze skóry, przez co plecionka nabiera szykownego wyglądu.


www.gucci.com


Podczas gdy w sklepach przewija się jak co roku mnóstwo motywów marinistycznych, żeglarskich i plażowych tego lata Marka Gucci celebruje motywy miejskie. Kolekcja podkreśla dualizm Gucci i ogromną zdolność przeplatania tradycji z nowoczesnością. Absolutne ‘must have’ dla każdego stylowego urbanisty!

Wężowe motywy od FURLI

wtorek, 29 maja 2012 10:45


Motywy zwierzęce, a w szczególności te wężowe są nadal modne w tym sezonie. Marka Furla w ciekawy sposób zestawiła kolory bawiąc się fakturą. Amalfi to nie jedyny model torebek Furli do którego zastosowano wężową skórę. Zobacz pozostałe propozycje.


Źródło: www.diffus.dk


Zastanawiałaś się kiedyś ile razy podczas spaceru po mieście musiałaś zrezygnować z rozmowy telefonicznej z powodu rozładowanej baterii w telefonie? Jak dużo czasu średnio codziennie tracisz na szukanie kluczy w dużej torbie w której trzymasz milion niezbędnych rzeczy? Czy chciałabyś żeby Twój telefon był zawsze naładowany a klucze znajdowały się od razu? Jeśli tak to torba solarna marki Diffus będzie dla Ciebie idealna!

Źródło: www.coach.com


Ona z czarną teczką a On z różowym workiem? Niemożliwe? Coach przełamuje stereotypy w designie męskich toreb!

Copyrights: