źródło: www.christiandior.com


Klasyczny model torebki produkowany jest w niezmienionym wydaniu od lat 90, charakteruzyje się trapezowym kształtem, pikowaniem oraz okrągłymi rączkami, gdzie  do całości dodana jest zawieszka- breloczek z literami firmy. W klasycznym wydaniu wykonana jest z lakierowanej czarnej skóry. Legendarna torebka Lady Dior, została podarowana przez Madame Chirac Lady Di.  


Leopard Delux

czwartek, 14 czerwca 2012 08:36


źródło: www.jimmychoo.com


Cętki leoparda nie wychodzą z mody, co możemy zauważyć na przykładzie linii torebek i butów stworzonej przez Jimmy Choo. Wśród produktów modne koturny, których podeszwa wykonana została z korka. Do tego szpilki z odcinającym się kolorem czarnym na samym czubku oraz różnorodne rozmiary i fasony torebek.


źródło: www.givenchy.com


Niedoceniany model torebki Antigona (mniej popularny niż model Nightingale) w tym roku doczekał się całej linii kolorystycznej. Model dostępny jest w różnorodnych kolorach ale i rozmiarach. W tym sezonie wykorzystano motywy zwierzęce, kolory neutralne oraz neonowe, dlatego też każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Salvatore Ferragamo. Pre-Spring 2013

piątek, 08 czerwca 2012 19:10

źródło: www.ferragamo.com


Torebki Salvatore Ferragamo charakteryzują się pełną prostotą oraz klasycznym krojem, przez co są ponadczasowe. Najnowsza kolekcja 2013 zestawiona została z modnymi pastelowymi kolorami, obok których poprostu nie da się przejść obojętnie.


W dniu 2.06 w Centrum Handlowym KLIF w Warszawie miało miejsce wydarzenie, które poprowadziła Kinga Burzyńska, a gościem specjalnym była Anna Popek. Panie wspólnie odkryły tajemnice swoich torebek, a wraz z gośćmi centrum handlowego KLIF w Warszawie poznały nowe trendy w dodatkach.

źródło: www.sportmax.com


Marka SPORTMAX powstała w 1969 roku, a od 35 lat należy do MaxMara Group, włoskiego holdingu, który pod różnymi markami wypuszcza 22 różne kolekcja na sezon. W tym sezonie SPORTMAX wypuścił kolekcję klasycznego modelu DAHLIA w różnorodnych zestawieniach kolorystycznych.

Cytrusowa eksplozja od Coccinelle

poniedziałek, 04 czerwca 2012 21:41


Na ten sezon firma Coccinelle przygotowała torby w odważnych soczystych kolorach. Torebki wykonane z plastiku lub ze skóry z drobnymi dziurkami, stanowią idealny dodatek do letnich stylizacji.

Zabłyśnij dzięki metalowym dodatkom!

czwartek, 31 maja 2012 22:25


W tym sezonie królują metalowe akcenty, które stanowią dodatek do torebek, pasków, ale również świetnie prezentują się w formie biżuterii.

Copyrights: