Torebka- kluczowe zasady

wtorek, 29 maja 2012 16:06

                 

Marzy Ci się duża garderoba na torebki? Czas zmienić mieszkanie na Apartamenty Pańska. Położone zaledwie 940 metrów od Pałacu Kultury, mają widok z okien na panoramę sklepów w całej Warszawie. Dziś podpowiedzą Ci, jak kupić torebkę idealną.

Zasada pierwsza: kiedy i gdzie?

Im bardziej elegancko, tym mniejsza torebka. Na wielkie wyjścia styl weekendowy odpada (torby płócienne, sportowe, etc.). Najlepsza będzie z lakierowanej skóry lub ozdobna, np. z koralikami.

Zasada druga: jaką masz figurę?

Dobieramy proporcjonalnie do wzrostu i tuszy. Małe torebki są dla małych pań, duże - dla dużych. Podobnie z ozdobami – im mniejsza kobieta, tym mniej ozdób (frędzle, ćwieki, etc.). Wysokim dobrze z torbą typu „jamnik”, a niskie powinny nosić wszelkie „wydłużające” kształty (coś w rodzaju jamnika głową w dół J). Należy też pamiętać, że torba noszona ukośnie na biodrach nie jest dla osób, które w tym rejonie posiadają nadprogramowe kilogramy.

Zasada trzecia: jak się ubierasz?

Dopasowanie torebki do butów już nie obowiązuje. Czarna lub w kolorze skóry będzie dobra do wszystkiego. Zielona lub beżowa też przyda się do wielu ubrań. Kolorowe, charakterystyczne torebki świetnie się prezentują na tle stonowanej reszty. Co do stylu - trudno o ogólne zasady, bo obecnie modne jest miksowanie; chociażby stylu sportowego z eleganckim. Ale to już zabawa dla zaawansowanych.

Zasada czwarta: kluczowa :)

Idealna torebka ma osobne kieszenie na drobiazgi codziennego użytku, jak komórka czy klucze. A skoro o kluczach mowa… :) Polecamy Ci Apartamenty Pańska, położone w samym centrum (940 metrów od Pałacu Kultury) i tuż obok nowej stacji metra (Rondo Daszyńskiego). Są doskonałe na mieszkanie, biuro lub inwestycję (np. pod wynajem).

  • · Atrakcyjne ceny i niskie koszty utrzymania
  • Świetna inwestycja; w okolicy pracuje kilkadziesiąt tysięcy osób, więc łatwo znajdziesz najemcę
  • Prestiż i elegancja: kamienne fontanny w każdym holu, granit na ścianach i posadzkach, zielone patio z całoroczną roślinnością
  • Przestrzeń i światło: wysokość do 3,1m (penthouse)
  • Duże okna z drewna egzotycznego i aluminium
  • Gwarancja wzrostu wartości; powstają tu luksusowe sklepy i nowoczesne biura
  • Recepcja i monitoring 24h
  • Podziemny garaż

 

     

Copyrights: