The Diffus Solar Handbag - Torba, która stylowo naładuje Twoją komórkę!

niedziela, 27 maja 2012 22:33


Źródło: www.diffus.dk


Zastanawiałaś się kiedyś ile razy podczas spaceru po mieście musiałaś zrezygnować z rozmowy telefonicznej z powodu rozładowanej baterii w telefonie? Jak dużo czasu średnio codziennie tracisz na szukanie kluczy w dużej torbie w której trzymasz milion niezbędnych rzeczy? Czy chciałabyś żeby Twój telefon był zawsze naładowany a klucze znajdowały się od razu? Jeśli tak to torba solarna marki Diffus będzie dla Ciebie idealna!

The Diffus Solar Handbag to doskonały mariaż designu i użyteczności. Nowoczesna torba od dziś jest czymś więcej niż piękną przechowalnią dla pomadki i iPoda. Zastosowano w niej najnowocześniejsze technologie, które dzięki wykorzystaniu światła słonecznego umożliwiają ładowanie laptopa, telefonu czy podświetlają wnętrze torby w ciemnych pomieszczeniach.

Ogromna funkcjonalność splata się w tym przypadku z nowoczesnym, stylowym wyglądem kolekcji. Naszym zdaniem: Strzał w dziesiątkę! Medal za zrozumienie potrzeb kobiet! Do tej pory naprawde trudno było nam znaleźć klucze wśród tych wszystkich ważnych i niezbędnych rzeczy w torbie.

Copyrights: