Tajemnice Damskiej TorebkiTajemnice Damskiej Torebki to konkurs odbywający się pod hasłem: "Odkryj tajemnice swojej torebki". Wiemy, że każda z nas jest inna i każda skrywa w swojej torebce wiele tajemnic, przedmiotów bez których nie wyobrażamy sobie zawartości swojej torebki. Przedmioty te często przywołują nasze wspomnienia, a niekiedy nas rozśmieszają. Damska torebka to prawdziwa tajemnica...

<link rel="stylesheet" href="/<?php echo $this->baseurl ?>/templates/tajemnice/css/mediaonas.css" type="text/css" />

Konkurs ,,Odkryj tajemnice swojej torebki”‐ ogólnopolski konkurs, gdzie zadaniem konkursowym jest opisanie zawartości swojej torebki. Jak co roku wśród nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wyłąnia najciekawsze opisy i przyznaje cenne nagrody, wśród których nie może zabraknąć torebek najbardziej prestiżowych marek.


II Edycja konkursu- 2011. "Tajemnice Damskiej Torebki Ubezpiecza Warta"MIEJSCE NR 1:

"Moja torebka to mój pamiętnik...z dnia wczorajszego, przedwczorajszego, pamiętnik z sobotniego spotkania z przyjaciółkami, niedzielnego spaceru po parku. Moja torebka pamięta wszystko i o wszystkim, pomijam rzeczy pierwszej potrzeby: przyziemne notesy, pieniądze, chusteczki, klucze, karty, telefony, bilety, błyszczyki, plasterki, kalendarzyki... chodzi o rzeczy przypominające o zdarzeniach, osobach, chwilach - metaforycznych, ulotnych, a tak mi bliskich, cennych: niedojedzone ciastko mojego małego synka, na które nadziewam się szukając portfela, piasek znad morza za paznokciami, kiedy usiłuję wyciągnąć chusteczki, kasztany z niedzielnego spaceru po parku spadające z trzaskiem na podłogę, kiedy usiłuję wyszarpać notes gdzieś z ciemnej otchłani mego „pamiętnika”. To wszystko sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech, wspomnienie miłych chwil wdziera się nieśmiało na „listę spraw do załatwienia” i woła: „zatrzymaj się, uśmiechnij, pomyśl o nas”. Tak robię. A najbardziej lubię…wyciągnąć dawno nienoszoną torebkę…..i niecierpliwie, skrupulatnie przeczesywać jej zakamarki…zastanawiać się; skąd się wzięły te zasuszone listki, kto jest autorem ślaczków na chusteczkach, bilet do kina…z kim byłam?! W mojej torebce nie ma porządku, nie ma ładu, pamiętnik nie zapisuje zdarzeń chronologicznie….tak chcę, tak chce on. Moja torebka – moja sprawa – moja historia!"

autor: KATARZYNA STRZYŻ z Krakowa


MIEJSCE NR 2:

"Co się mieści w damskiej torebce to się w głowie nie mieści, wkładam rękę, a tam sreberko po czekoladzie szeleści. Żona co prawda jak zwykle na diecie, nie wypada wypominać kobiecie. Sięgam głębiej a tam...drogeria słowo daję, moja żona z "mazidłami" się nie rozstaje. Tubki, buteleczki, to co rzęsy kręci, pudry, balsamy i perfum co nęci. Obok tego salonu kosmetycznego, znalazłem coś wyjątkowego... Kasztany z tamtego roku i muszelkę, śrubokręt i ekierkę. Nie wiedziałem, że żona coś kręci i mierzy, wyjaśnienie się należy. Grzebać dalej mi się nie chciało, wszystko z torby na stół wyleciało. A tam skarbów całe morze, jak Ona dźwigać to może? Szczotka, lusterko, kluczy pęk, książka, notes... ja bym pękł. To nie koniec zawartości, ku mojej radości. Znalazłem jeszcze portfel, a nawet dwa, żona o budżet zawsze dba. Do pełni szczęścia chusteczki dokładam, ile to waży? ja pod ciężarem siadam Współczuję kobietom, tyle dźwigania, mi wystarczy kieszeń bez wypychania:)"

autor: SŁAWOMIR DZIAKIEWICZ z Żyrardowa


MIEJSCE NR 3: 

  "Moja torebka to otchłań tajemnic czyli , komórka milczeń, klucze do zakątków ważnych, okulary przyszłości, szminka do ust zamkniętych niewypowiedzianymi tajemnicami, breloczki miejsc egzotycznych pełnych wspomnień uczepionych do samochodu, dowody odwiedzin świątyń handlu, pomoc dla krótkiej pamięci zamknięta w długopisie i wiele obietnic do spełnienia zaklętych w plastikowych kartach"

autor: KATARZYNA RODEK z Warszawy


JURY KONKURSU:

Bożena Batycka przewodnicząca, Elżbieta Powierza prezes Powierza Family Company, Małgorzata Wojtuszko Marketing TU i A WARTA, Jolanta Borowiec dyrektor Polsat Cafe, Anna Popek dziennikarka, Joanna Horodyńska krytyk mody, Katarzyna Kultys‐Jabłońska redaktor naczelna Fashion Magazine, Kamila Zielińska projektantka, Monika Surowiec projektantka, Estera Gabczenko kierownik serwisów kobiecych Wp.p, Joanna Jonkis redaktor naczelna portalu designteka.pl, Magdalena Łopuszyńska właścicielka gabinetu kosmetyki estetycznej Bella, Janusz Kaniewski projektant, Marcin Świderek ekspert mody.

Patroni medialni:

  • bussineswomen.jpg
  • fashionmagazine.jpg
  • fashionnow.jpg
  • gala.jpg
  • kobietawp.jpg
  • party.jpg
  • polsatcafe.jpg
  • rmfclasic.jpg
Copyrights: