Nowy wygląd Twoich kluczy

wtorek, 29 maja 2012 10:49

          

Klucze w torebce nie muszą być nudnym przedmiotem, wystarczy, że dodamy do nich zawieszkę swojej ulubionej marki lub jakiś zabawny motyw. Coraz więcej firm proponuje kolekcje zawieszek na dany sezon.

Wężowe motywy od FURLI

wtorek, 29 maja 2012 10:45


Motywy zwierzęce, a w szczególności te wężowe są nadal modne w tym sezonie. Marka Furla w ciekawy sposób zestawiła kolory bawiąc się fakturą. Amalfi to nie jedyny model torebek Furli do którego zastosowano wężową skórę. Zobacz pozostałe propozycje.

Biżuteria w rozmiarze XXL

wtorek, 29 maja 2012 10:08W tym sezonie królują dodatki i zasada im więcej tym lepiej:-) Bransoletki z różnorodnymi motywami zestawiamy ze sobą, a całość uzupełniami zegarkiem. Zobacz jak ciekawie może wyglądać Twoja ręka.
Źródło: www.trendhunter.com


USB z kolekcji The Magic Mushroom (Magiczny Grzybek) stworzono dla indywidualistów patrzących na świat ( i siebie) z dystansem. Seria wykonana została przez genewskiego jubilera, który zasłynął z pierwszego na świecie 150-karatowego diamentowego pierścienia wartego ponad 70 milionów dolarów.

Żeglarskie motywy w letniej kolekcji MAC

poniedziałek, 28 maja 2012 20:31


Źródło: www.maccosmetics.com


Dla wszystkich Kobiet pragnących poczuć muśnięcie letniego wiatru na policzkach MAC wypuścił kolekcję Hey, Sailor! Piękne, stylowe opakowania znakomicie wpisują się w trend tego lata. Nie może ich zabraknąć w Twojej letniej torbie!


Źródło: www.diffus.dk


Zastanawiałaś się kiedyś ile razy podczas spaceru po mieście musiałaś zrezygnować z rozmowy telefonicznej z powodu rozładowanej baterii w telefonie? Jak dużo czasu średnio codziennie tracisz na szukanie kluczy w dużej torbie w której trzymasz milion niezbędnych rzeczy? Czy chciałabyś żeby Twój telefon był zawsze naładowany a klucze znajdowały się od razu? Jeśli tak to torba solarna marki Diffus będzie dla Ciebie idealna!

Źródło: www.coach.com


Ona z czarną teczką a On z różowym workiem? Niemożliwe? Coach przełamuje stereotypy w designie męskich toreb!

Copyrights: