W dniu 2.06 w Centrum Handlowym KLIF w Warszawie miało miejsce wydarzenie, które poprowadziła Kinga Burzyńska, a gościem specjalnym była Anna Popek. Panie wspólnie odkryły tajemnice swoich torebek, a wraz z gośćmi centrum handlowego KLIF w Warszawie poznały nowe trendy w dodatkach.

źródło: www.sportmax.com


Marka SPORTMAX powstała w 1969 roku, a od 35 lat należy do MaxMara Group, włoskiego holdingu, który pod różnymi markami wypuszcza 22 różne kolekcja na sezon. W tym sezonie SPORTMAX wypuścił kolekcję klasycznego modelu DAHLIA w różnorodnych zestawieniach kolorystycznych.

Cytrusowa eksplozja od Coccinelle

poniedziałek, 04 czerwca 2012 21:41


Na ten sezon firma Coccinelle przygotowała torby w odważnych soczystych kolorach. Torebki wykonane z plastiku lub ze skóry z drobnymi dziurkami, stanowią idealny dodatek do letnich stylizacji.

Zabłyśnij dzięki metalowym dodatkom!

czwartek, 31 maja 2012 22:25


W tym sezonie królują metalowe akcenty, które stanowią dodatek do torebek, pasków, ale również świetnie prezentują się w formie biżuterii.

Postaw na Dodatki!

czwartek, 31 maja 2012 01:48


Już niebawem nadchodzi lato, a wraz z nim zmieniamy naszą torebkę na letnią i uzupełniamy ją o modne w tym sezonie dodatki. Dlatego już w sobotę 2 czerwca zapraszamy wszystkich klientów Centrum Handlowego Klif w Warszawie do uczestniczenia w wydarzeniu pt. Postaw na dodatki! oraz „Tajemnice Damskiej Torebki“, które poprowadzi Kinga Burzyńska.

Letnie kopertówki

wtorek, 29 maja 2012 23:50

źródło: www.toryburch.com

W tym sezonie plecione torebki awansowały do miana eleganckiego i szykownego dodatku. Amerykańśka projektantka Tory Burch przygotowała dwie wersje kolorystyczne (granatowa i złota), gdzie obie są sygnowane jej logo. Pasek oplatający kopertówki wykonany jest ze skóry, przez co plecionka nabiera szykownego wyglądu.


www.gucci.com


Podczas gdy w sklepach przewija się jak co roku mnóstwo motywów marinistycznych, żeglarskich i plażowych tego lata Marka Gucci celebruje motywy miejskie. Kolekcja podkreśla dualizm Gucci i ogromną zdolność przeplatania tradycji z nowoczesnością. Absolutne ‘must have’ dla każdego stylowego urbanisty!

Torebka- kluczowe zasady

wtorek, 29 maja 2012 16:06

                 

Marzy Ci się duża garderoba na torebki? Czas zmienić mieszkanie na Apartamenty Pańska. Położone zaledwie 940 metrów od Pałacu Kultury, mają widok z okien na panoramę sklepów w całej Warszawie. Dziś podpowiedzą Ci, jak kupić torebkę idealną.

Copyrights: